Cem Yılmaz’dan Volkan Demirel’e: Kaptan Ne Yaptın Ya!

TV8 ve FBTV ortak yayınında Acun ılıcalı’nın sunduğu ‘Fenerbahçe Winwin’ programında Volkan Demirel’in takım olarak 10 bin forma aldıklarını açıklaması üzerine Cem Yılmaz’ın tepkisi geceye damga vurdu.

Acun Ilıcalı, “Fenerbahçe Winwin” kampanyası kapsamında Fenerbahçe Fener Ol kampanyası dayanışması için TV8 ve FBTV ortak yayınında Cem Yılmaz ile bir araya geldi. Programa Fenerbahçede forma giyen futbolcular da katıldı. Fenerbahçe futbolcuları adına konuşan takım kaptanı Volkan Demirel, futbol takımı olarak 10 bin forma aldıklarını açıkladı.

İşte Volkan Demirel’in açıklamaları…

“Fenerbahçe anlatılmaz yaşanır. Bu akşam da Fenerbahçe’nin ne kadar büyük olduğunu yaşıyoruz. Fenerbahçeli olmaktan gurur duyuyorum. İnşallah bir ömür boyu da bu gururum devam edecek. Takım kaptanı olarak konuşuyorum. Futbol takımı olarak 10 bin adet forma alıyoruz. Takım olarak aldığımız 10 bin formayı Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlıyoruz.” dedi.

Bunun üzerine Cem Yılmaz, Volkan Demirel’e dönerek, “Kaptan ne yaptın ya! Bunun üzerine yani sonuna sıfır koyacak bir delikanlı tanımıyorum” diyerek stüdyodakileri güldürdü.

Takım stüdyodan gittikten sonra Ali Koç söz alarak, “Bunu buradan söylemek istemiyordum, Volkan da söyleme demişti ama Zeynep Demirel de 250 forma alarak kampanyaya destek verdi. İkisine de çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İşte Fenerbahçe’ye 500 Bin Lira Bağışlayan Galatasaraylı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Tribünlerde Söylenen “Her Şey Çok Güzel Olacak” Tezahüratlarına Tepki

Halis Özkahya'dan Şoke Eden Tepki: Senin Ağzını Burnunu KırarımHalis Özkahya’dan Şoke Eden Tepki: Senin Ağzını Burnunu Kırarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir