Fenerbahçe’den Valbuena’ya Tehdit Gibi Teklif: Sözleşmeden Maddeyi Kaldırmazsan, Oynayamazsın

Fenerbahçe yönetimi, Yönetim, 25 maçta oynayarak 2.8 milyon Euro’dan 1 senelik sözleşmeye hak kazanacak Fransız oyuncuya, ‘Maddeyi kaldırmazsan, kalan 5 haftada oynayamazsın’ dedi. Valbuena, ‘Takıma katkı vermek istiyorum’ diyerek talebi kabul etti.

Fenerbahçe’de sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyunculardan Matiheu Valbuena ile Roberto Soldado’nun sözleşmelerinde özel madde bulunuyordu. Buna göre belli sayıda maça çıkmaları halinde kontratları otomatik olarak 1 sene uzayacaktı.

TRABZON MAÇI ÖNCESİ GÖRÜŞÜLDÜ

Fanatik’te yer alan habere göre; Soldado’nun buna ulaşma imkanı bulunmasa da Valbuena, Trabzonspor maçıyla birlikte senelik 2.8 milyon Euro maaş ile kontratı kapacaktı. Ancak yeni sezonda ciddi bir yapılanmaya gidecek olan yönetim, 34 yaşındaki futbolcuya bu kadar yüksek maaş ödemek istemediği için Trabzonspor maçı öncesi bir görüşme gerçekleştirdi.

DAHA AZ MAAŞLA YENİ BİR KONTRAT ÖNERİLECEK

Fransız yıldıza, “Senden memnunuz ancak maaşın, belirlediğimiz kriterleri aşacak. Bu nedenle sözleşmendeki maddeden feragat etmezsen, kalan 5 haftada seni oynatmayacağız” mesajını iletti. Mathieu Valbuena’nın bu talebe yanıtı, “Madde benim için önemli değil. Kalan haftalarda takımıma katkı sağlamak istiyorum” oldu. Böylece özel madde kaldırıldı. Yönetim, daha az maaşla tecrübeli oyuncuya yeni bir teklif sunacak.

Ronaldo, Dünyanın En Pahalı ve Sadece 1 Tane Üretilen Otomobilini Satın Aldı

Mesut Özil Kararını VerdiMesut Özil Kararını Verdi

Aziz Yıldırım'dan Çok Sert Boşanma AçıklamasıAziz Yıldırım’dan Çok Sert Boşanma Açıklaması

Sabri İflas mı Etti? Yağmur Sarıoğlu'ndan AçıklamaSabri İflas mı Etti? Yağmur Sarıoğlu’ndan Açıklama

Galatasaray ve Beşiktaş Derbisini Bülent Yıldırım Yönetecek!Galatasaray ve Beşiktaş Derbisini Bülent Yıldırım Yönetecek!

Oyuncu Şeyma Korkmaz ve Müstakbel Eşi Cüneyt Mete Kimdir?Oyuncu Şeyma Korkmaz ve Müstakbel Eşi Cüneyt Mete Kimdir?

Oyuncu Şeyma Korkmaz ve Müstakbel Eşi Cüneyt Mete Kimdir?Oyuncu Şeyma Korkmaz ve Müstakbel Eşi Cüneyt Mete Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova 31. Yeni Bölüm 2. Fragman: Demir İle Seher Yakınlaşıyor!Bir Zamanlar Çukurova 31. Yeni Bölüm 2. Fragman: Demir İle Seher Yakınlaşıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir