FETÖ soruşturmasında şok sözler: Gülen’in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu


FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminin ardından harekete geçen Cumhuriyet Başsavcılıkları, Türkiye genelinde iki yıl içerisinde darbe girişimi ve örgüte yönelik 100 binin üzerinde soruşturma başlattı.

İzmir‘de yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında itirafçı olan eski emniyet mensubu, örgüt elebaşı Fetullah Gülen’in yaşadığı Pensilvanya’daki malikaneye yaptığı ziyarette yaşadıklarını anlattı. İtirafçı N.Y, örgüt üyelerinin Gülen’in ağzını sildiği peçeteyi sakladığını aktardı.

N.Y, ifadesinde, “Gülen’in içtiği bardaktan artan suyu ‘zemzem’ diye şişeye koyuyor, sonradan içiyorlardı. Orada bulunduğum süre içerisinde eski Galatasaraylı futbolcu Arif Erdem, kapatılan Samanyolu TV Genel Yayın Yönetmeni Hidayet Karaca ve kapatılan Zaman gazetesi yazarı Ali Ünal’ı gördüm. Hatta Fetullah Gülen’in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu” dedi.

Başka bir itirafçı S.K. ise Gülen’in ısırdığı bir hurmanın bir örgüt üyesine verilmesini, “Fetullah Gülen orucunu açmak için hurmadan bir miktar ısırdı. Kalanını ise Ankara’da kamu görevinden ihraç edildiği söylenen kişiye ‘üzülmesin’ diye ulaştırılmak üzere salonda bulunan birine verdiler.” ifadeleriyle anlattı.

Barış Hersek’ten sitemli veda mesajı!

Eljif Elmas, Napoli'den yıllık 1 milyon euro kazanacakEljif Elmas, Napoli’den yıllık 1 milyon euro kazanacak

Emre Mor, Fatih Terim'i bu sözlerle ikna ettiEmre Mor, Fatih Terim’i bu sözlerle ikna etti

Fenerbahçe'den Khedira atağı!Fenerbahçe’den Khedira atağı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir