Hasan Ali Kaldırım’dan Kırmızı Kart Yorumu: Şok Geçirdim

Ülker Stadı’nda oynanan ve 1-1 berabere biten Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde kırmızı kart gören Hasan Ali Kaldırım, ‘Rakibime dokunmadım, bana dokundu ve düştü. Ne olduğunu anlamadım ve kırmızı kart çıktı. Şok geçirdim.’ dedi.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde gördüğü kırmızı kartla maçın kaderini belirleyen isimlerden olan Hasan Ali Kaldırım pozisyonu değerlendirdi.

Oyundan çıkarken çok sakin kalan ve itiraz etmeyen Hasan Ali’nin bu tavrı çok dikkat çekmişti. Burada en çok tartışılan konulardan biri de futbolcunun pozisyona fazla itiraz etmemesi oldu.

“ŞOK GEÇİRDİM”

Tecrübeli sol bek, “Ben kesinlikle rakibime dokunmadım. Önüne geçip, pozisyonu engellemeyi planlıyordum, ama o bana dokundu ve ardından takılıp düştü. Açıkçası ne olduğunu anlamadan kırmızı kart çıktı. Şok geçirdim. Sonra pozisyonu tekrar izledim ve haklı olduğumu gördüm. Ben kesinlikle dokunmadım” dedi.

Hasan Ali, tam form yakalamışken kırmızı kart görerek formasından uzak kalacak.

Ozan Kabak’ın Serbest Kalma Bedeli Ortaya Çıktı

Nagehan Alçı: Süleyman Soylu, İmamoğlu'nun Derbiye Gelmemesi Konusunda Ali Koç'u AramışNagehan Alçı: Süleyman Soylu, İmamoğlu’nun Derbiye Gelmemesi Konusunda Ali Koç’u Aramış

Beşiktaş Yolcu Listesi Belli Oldu! Büyük DeğişimBeşiktaş Yolcu Listesi Belli Oldu! Büyük Değişim

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Yerine Lucescu Geliyor, Yardımcısı da Tayfur Havutçu OlacakBeşiktaş’ta Şenol Güneş’in Yerine Lucescu Geliyor, Yardımcısı da Tayfur Havutçu Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir