Josef Sural’ın Hayatını Kaybettiği Kaza Yerinde Kolye Bulan Çalışanlar, Sahibine Teslim Etti

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Hüseyin Boz ve Hüseyin Aladağ, Josef Sural’ın hayatını kaybettiği trafik kazasının meydana geldiği noktada temizlik yaparken, altın kolye buldu ve Isaac Sackey’e ait olduğu anlaşılan kolyeyi kendisine teslim etti.

Sural’ın vefat ettiği kaza yerinde işçiler buldu! Teslim ettiler

Geçtiğimiz hafta sonu Kayseri’den yola çıkan ve Alanyasporlu bazı futbolcuları taşıyan minibüs, Antalya-Alanya karayolunda, şehir merkezine 5 kilometre yoldan çıkarak devrilmiş, Akdeniz ekibinin Çek futbolcusu Josef Sural hayatını kaybetmişti.

ALTIN KOLYE BULUNDU

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Hüseyin Boz ve Hüseyin Aladağ, 29 Nisan Pazartesi günü Aytemiz Alanyaspor futbolcusu Josef Sural’ın hayatını kaybettiği trafik kazasının meydana geldiği noktada temizlik yaparken, altın kolye buldu.

Hüseyin Boz ve Hüseyin Aladağ, kolyenin futbolculardan birine ait olabileceğini düşünerek, Aytemiz Alanyaspor kulübüne getirdi.

Boz ve Aladağ, kazada yaralanan futbolcu Isaac Sackey’e ait olduğu anlaşılan kolyeyi kendisine teslim etti. Sackey, duyarlı davranışlarından dolayı Boz ve Aladağ’a teşekkür etti.

Eljif Elmas İçin İlk Teklif Geldi!

Derbi Öncesi Çılgın İddia! 20 Milyon Euroluk TeklifDerbi Öncesi Çılgın İddia! 20 Milyon Euroluk Teklif

Derbinin Hakemi Ali Palabıyık İçin Savcılık Kararını VerdiDerbinin Hakemi Ali Palabıyık İçin Savcılık Kararını Verdi

Dev Derbiyi Yönetecek Bülent Yıldırım Bakın Hangi Takımlı? Dev Derbiyi Yönetecek Bülent Yıldırım Bakın Hangi Takımlı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir