Ozan Kabak’a Bir Kötü Haber Daha! Hocasının Ardından Onu da Gönderdiler

Galatasaray’dan sezon başında Bundesliga ekibi Stuttgart’a 12 milyon euro bedelle transfer olan Ozan Kabak’a kötü haber… Teknik direktör Markus Weinzierl ile yollar ayrılırken, oyuncunun Almanya’ya alışmasında çok yardımı dokunan Stuttgart teknik ekibinde de yer alan Halil Altıntop ile de yollar ayrıldı.

Stuttgart takımında görevine son verilen teknik direktör Markus Weinzierl ile birlikte teknik ekipten bazı isimlerle de yollar ayrıldı. Kırmızı-beyazlıların teknik ekibinde olan ve bireysel çalıştırıcı olarak görev yapan Halil Altıntop da bu isimler arasında…

ALTINTOP’UN OZAN’A KATKISI BÜYÜKTÜ

Ozan Kabak, Galatasaray’dan gittiği yeni takımına kısa süre içerisinde uyum sağlarken, 19 yaşındaki oyuncunun bu çabuk adaptasyonunda, Halil Altıntop’un önemli bir payı bulunduğu öğrenildi. Altıntop’un Stuttgart idmanlarından Türk futbolcuyla yakından ilgilendiği, takıma geldiği günden beri her konuda kendisine yardımcı olduğu belirlendi.

Ozan ile sık sık konuşarak her konuda yardımcı olduğu da tespit edilen Halil Altıntop’un görevinden ayrılmasının, genç futbolcu için önemli bir eksiklik yaratacağına dikkat çekildi.

Fotoğraf Çekimi Sırasında Tacize Uğrayan Joyce Vieira, Tacizciyi Dövdü

Şenol Güneş'in Milli Takım'dan Kazanacağı Ücret İçin Çılgın İddiaŞenol Güneş’in Milli Takım’dan Kazanacağı Ücret İçin Çılgın İddia

Rakibine Tekme Atan Oyuncunun Lisansını YaktıRakibine Tekme Atan Oyuncunun Lisansını Yaktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir