PUBG Gerçek Oluyor! 100 Bin Dolar Ödül

PUBG ve Fortnite oyunlarının ortak noktası, bir harita içinde hayatta kalmayı başaran son kişi olmak. Hayatta kalırsan oyunu kazanıyorsun. İsmi açıklanmayan bir milyoner ise bunu gerçek hayata taşımak istiyor…

İspanyol AS gazetesinin haberine göre ismini açıklamayan bir milyoner, 3 günlüğüne bir ada kiralayıp 100 kişiyi adanın içine yerleştirmenin planını yapıyor.

99 KİŞİYİ GEÇEN SON KİŞİ 100 BİN DOLAR KAZANACAK

Kurallar ise basit. Gerçek silah kullanmak tabii ki yasak. Adanın çeşitli yerlerine boya mermili silahlar yerleştirilecek ve 99 kişiyi geçen son kişi, oyunu kazanacak.

Gerçek oyunu kazanan kişi ise 100 bin dolar ödülün sahibi olacak. Milyonerin, şu an bu amaç için 100 gönüllü aradığı belirtiliyor. Bulması pek zor olmayacak gibi…

Çukur 64. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çukur 63. Son Bölümde Neler Oldu?

Erkenci Kuş 40. Yeni Bölüm Fragmanı: Sanem Rüyadan UyanıyorErkenci Kuş 40. Yeni Bölüm Fragmanı: Sanem Rüyadan Uyanıyor

Bir Zamanlar Çukurova 31. Yeni Bölüm Fragmanı: Demir Züleyha'yı Aldatıyor Mu?Bir Zamanlar Çukurova 31. Yeni Bölüm Fragmanı: Demir Züleyha’yı Aldatıyor Mu?

Nöbet Dizisi Neden Final Yapıyor? Nöbet 8. Final Fragmanı: Canlı Bomba Patlayacak Mı?Nöbet Dizisi Neden Final Yapıyor? Nöbet 8. Final Fragmanı: Canlı Bomba Patlayacak Mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir