Rıdvan Dilmen’den Çok Konuşulacak Sözler: Hakemlerde Liste Var

Eski futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın deplasmanda Atiker Konyaspor ile golsüz berabere kaldığı mücadeleyi değerlendirdi. Dilmen ayrıca, ‘Futbol temaslı bir oyundur. Böyle olaylar olacaktır. Belhanda’ya sarı kart demek kolaycılık olur. Ayrıca tüm hakemlerde liste var. Kimin kart sınırında olduğunu görüyorlar.’ dedi.

Galatasaray’ın Mbaye Diagne’nin yere düşürülmesi sonucu penaltı beklediği ancak öncesinde ofsayt kararı çıkan pozisyonu da yorumlayan Dilmen, çarpıcı tespitlerde bulundu. İşte o değerlendirmeler…

JOSEF SURAL AÇIKLAMASI

“Dün keyifli program yaptık. Haberi sabah öğrendim. Josef Sural toprağı bol olsun. Ekmek sevdası için gelmiş, ilk günkü açıklamasını okudum, mutlu şekilde gelmiş. Çok zor bir durum. Başımız sağ olsun. Güzelim çocuklardan bir tanesi vefat etti. Maçı da konuşmak istemiyoruz açıkçası. 2016’da bize karşı da oynamış. Hani diyorsun ki keşke sakatlansaydı… Yeni bir tane daha bebeği olmuş. Üzücü, ne desek anlamı yok.”

“GALATASARAY FAZLA POZİSYON BULAMADI”

“Galatasaray’ın Konyaspor maçında lider olma şansı verdi. Şansı insanlar kendileri yaratır. Başakşehir puanları kaybederken, Galatasaray liderlik şansını yakaladı. Bunun için aslında kontrollü hücumu tercih edip ilk yarıda topa hakim olan bir Galatasaray vardı. Oyun üstünlüğü kurdu. Ancak tabelaya bakılınca fazla net pozisyon bulamadı.”

“AYKUT KOCAMAN KLASİĞİ YAŞANDI”

“Oyunun sonunda ben 1 puan istemiyorum diyen Fatih Terim, çift santrfora döndü. 3 puanla dönmek istiyorum dedi. Aykut Kocaman ise şahsi hayatını planlayarak gider. Bugün de Aykut Kocaman klasiği yaşandı.

“HAKEMLERDE LİSTE VAR”

Futbol temaslı bir oyundur. Böyle olaylar olacaktır. Belhanda’ya da sarı kart göstermeli demek kolaycılık oluyor. Ayrıca tüm hakemlerde liste var. Kimin kart sınırında olduğunu görüyorlar. Şimdi yine herkes konuşacak. Galatasaray açıklama yapacak, Başakşehir’i şampiyon yapacaklar denilecek.

“DOĞRU DÜZGÜN KAMERA KOYMAK LAZIM”

“Mbaye Diagne’nin pozisyonunda çizgiye bakınca kafa karışıyor. Doğru düzgün kamera koymak lazım. İkinci yarı sonrası yine keyifsiz bir program yapacağız.”

Josef Sural’ın Eşi Gözyaşları İçinde Ayrıldı

Sergen Yalçın: İnanılır Gibi Değil, Maç Yapacak Durumda DeğilizSergen Yalçın: İnanılır Gibi Değil, Maç Yapacak Durumda Değiliz

Müslüman Model, Dünyada Bir İlke İmza Attı! Mayolu Pozları Dünyayı Salladı Müslüman Model, Dünyada Bir İlke İmza Attı! Mayolu Pozları Dünyayı Salladı

Dilan Çiçek Deniz'den, Cyle Larin Açıklaması: Beni ŞaşırttıDilan Çiçek Deniz’den, Cyle Larin Açıklaması: Beni Şaşırttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir