Sabri İflas mı Etti? Yağmur Sarıoğlu’ndan Açıklama

Galatasaray’ın eski futbolcusu ve son olarak Göztepe forması giyen daha sonra futbolu bırakan Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu sosyal medyada kendisine sorulan ‘Sabri Sarıoğlu iflas etti mi?’ sorusuna ‘Reyting uğruna yapılmış haber’ yanıtını verdi.

Galatasaray’ın eski futbolcusu Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu dün Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Yağmur Sarıoğlu’na bir takipçisi”Geçen bir gazetede Polo araca binerken fotoğraf gördüm iflas diye bahsetmişler aslı var mı” sorusunu yöneltti. Pilot Yağmur Sarıoğlu bu soruya “Arabada önde oturan Sabri’nin 25 yıllık mahalle arkadaşı ve araba onun. Basın bunu bile bile böyle bir haber yapmış reyting uğruna. Sağlık olsun” cevabını verdi.

Yağmur Sarıoğlu, ‘Eşiniz bu kadar çok kazanıyorken neden çalışıp aileniz uzak kalıyorsunuz’ sorusuna ise, ‘Eşimin kazancı onun alın teri, benim kazancım benim alın terim’ yanıtını verdi.

Ünlü pilot Yağmur Sarıoğlu geçtiğimiz gün savaş uçağında yaptığı akrobatik hareketlerle gündeme gelmişti.

Lamborghini’ye Binen Sabri Sarıoğlu’nun Yeni Aracı Şaşırttı

Mesut Özil Kararını VerdiMesut Özil Kararını Verdi

Josef Sural'ın Eşinden Duygulandıran Paylaşım: Her An Öleceğimi HissediyorumJosef Sural’ın Eşinden Duygulandıran Paylaşım: Her An Öleceğimi Hissediyorum

Vefat Eden Futbolcu Josef Sural'ın Ailesi İçin, Alanyaspor'dan Alkışlanacak KararVefat Eden Futbolcu Josef Sural’ın Ailesi İçin, Alanyaspor’dan Alkışlanacak Karar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir